  • ASVMX-25.000MHZ-5ABB
ASVMX-25.000MHZ-5ABB
advertisement
Manufacturer No:
ASVMX-25.000MHZ-5ABB
HK JDW NO:
5-ASVMX-25.000MHZ-5ABB
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 30
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASVMX-25.000MHZ-5ABB
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Max Supply Current
    90mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm