  • ASVMX-212.500MHZ-3ABA-T
ASVMX-212.500MHZ-3ABA-T
advertisement
Manufacturer No:
ASVMX-212.500MHZ-3ABA-T
HK JDW NO:
5-ASVMX-212.500MHZ-3ABA-T
Step5Bar-code shipping tag
ASVMX-212.500MHZ-3ABA-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    COMPLEMENTARY OUTPUT; TR, 7 INCH
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.1mm x 5.1mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm