  • ASVMX-212.500MHZ-3ABA
ASVMX-212.500MHZ-3ABA
advertisement
Manufacturer No:
ASVMX-212.500MHZ-3ABA
HK JDW NO:
5-ASVMX-212.500MHZ-3ABA
Step5Bar-code shipping tag
ASVMX-212.500MHZ-3ABA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    120mA
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm