  • ASTMUPLDV-500.000MHZ-LY-E
ASTMUPLDV-500.000MHZ-LY-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPLDV-500.000MHZ-LY-E
HK JDW NO:
5-ASTMUPLDV-500.000MHZ-LY-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPLDV-500.000MHZ-LY-E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ASTMUPLD
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    500MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm