  • ASTMUPLDV-212.500MHZ-LJ-E
ASTMUPLDV-212.500MHZ-LJ-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPLDV-212.500MHZ-LJ-E
HK JDW NO:
5-ASTMUPLDV-212.500MHZ-LJ-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPLDV-212.500MHZ-LJ-E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ASTMUPLD
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm