  • ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E-T
ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPLDFL-312.500MHZ-LY-E-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASTMUPLD
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    812.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm