  • ASTMUPLDFL-156.250MHZ-LY-E
ASTMUPLDFL-156.250MHZ-LY-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPLDFL-156.250MHZ-LY-E
HK JDW NO:
5-ASTMUPLDFL-156.250MHZ-LY-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPLDFL-156.250MHZ-LY-E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ASTMUPLD
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    812.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm