  • ASTMUPLDE-156.250MHZ-LJ-E
ASTMUPLDE-156.250MHZ-LJ-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPLDE-156.250MHZ-LJ-E
HK JDW NO:
5-ASTMUPLDE-156.250MHZ-LJ-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPLDE-156.250MHZ-LJ-E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ASTMUPLD
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Obsolete
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    812.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm