  • ASTMUPCD-33-60.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMUPCD-33-60.000MHZ-EJ-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPCD-33-60.000MHZ-EJ-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMUPCD-33-60.000MHZ-EJ-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPCD-33-60.000MHZ-EJ-E-T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    60MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    2.7mm x 2.4mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    60MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    31mA
  • Max Supply Current
    36mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm