  • ASTMUPCD-33-3.6864MHZ-EY-E-T3
ASTMUPCD-33-3.6864MHZ-EY-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPCD-33-3.6864MHZ-EY-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMUPCD-33-3.6864MHZ-EY-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPCD-33-3.6864MHZ-EY-E-T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    3.6864MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    31mA
  • Max Supply Current
    36mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    2.6924mm
  • Width
    2.3876mm