  • ASTMLPFL-18-27.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPFL-18-27.000MHZ-EJ-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMLPFL-18-27.000MHZ-EJ-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMLPFL-18-27.000MHZ-EJ-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMLPFL-18-27.000MHZ-EJ-E-T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    27MHz
  • Rise Time-Max
    2.5ns
  • Fall Time-Max
    2.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Max Supply Current
    5.6mA
  • Height
    812.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm