  • ASTMLPE-18-100.000MHZ-EJ-E-T
ASTMLPE-18-100.000MHZ-EJ-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMLPE-18-100.000MHZ-EJ-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMLPE-18-100.000MHZ-EJ-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMLPE-18-100.000MHZ-EJ-E-T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    5.6mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Max Supply Current
    5.6mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm