  • ASTMHTV-16.000MHZ-XC-E-T3
ASTMHTV-16.000MHZ-XC-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTV-16.000MHZ-XC-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMHTV-16.000MHZ-XC-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTV-16.000MHZ-XC-E-T3
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    16MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm