  • ASTMHTE-48.000MHZ-ZC-E
ASTMHTE-48.000MHZ-ZC-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTE-48.000MHZ-ZC-E
HK JDW NO:
5-ASTMHTE-48.000MHZ-ZC-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTE-48.000MHZ-ZC-E
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    48MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm