  • ASTMHTE-12.288MHZ-XK-E-T
ASTMHTE-12.288MHZ-XK-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTE-12.288MHZ-XK-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTE-12.288MHZ-XK-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTE-12.288MHZ-XK-E-T
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    12.288MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm