  • ASTMHTD-106.250MHZ-AK-E-T
ASTMHTD-106.250MHZ-AK-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTD-106.250MHZ-AK-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTD-106.250MHZ-AK-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTD-106.250MHZ-AK-E-T
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%