  • ASTMHTD-100.000MHZ-AJ-E
ASTMHTD-100.000MHZ-AJ-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTD-100.000MHZ-AJ-E
HK JDW NO:
5-ASTMHTD-100.000MHZ-AJ-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTD-100.000MHZ-AJ-E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.5mA
  • Max Supply Current
    8mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm