  • ASTMHTA-25.000MHZ-AJ-E-T
ASTMHTA-25.000MHZ-AJ-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTA-25.000MHZ-AJ-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTA-25.000MHZ-AJ-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTA-25.000MHZ-AJ-E-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    2.0066mm
  • Width
    1.6002mm