  • ASTMHTA-14.7456MHZ-ZJ-E
ASTMHTA-14.7456MHZ-ZJ-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTA-14.7456MHZ-ZJ-E
HK JDW NO:
5-ASTMHTA-14.7456MHZ-ZJ-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTA-14.7456MHZ-ZJ-E
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm