  • ASTMHTA-106.250MHZ-XC-E-T3
ASTMHTA-106.250MHZ-XC-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTA-106.250MHZ-XC-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMHTA-106.250MHZ-XC-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTA-106.250MHZ-XC-E-T3
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm