  • ASR-SV480A30ZY-LM
ASR-SV480A30ZY-LM
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SV480A30ZY-LM
HK JDW NO:
49-ASR-SV480A30ZY-LM
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SV480A30ZY-LM
  • Output Type
    AC, Zero Cross
  • Voltage - Input
    90 ~ 280VAC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 530 V
  • Load Current
    30 A