  • ASR-SID480D50ZL-S
ASR-SID480D50ZL-S
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SID480D50ZL-S
HK JDW NO:
49-ASR-SID480D50ZL-S
Package:
Module
Datasheet:
Description:
DUAL POLE PANEL MOUNTED DC TO AC
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SID480D50ZL-S
  • Package / Case
    Module
  • Series
    SID
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A) x 2
  • Voltage - Input
    4 ~ 15VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 530 V
  • Load Current
    50 A