  • ASR-SQF480D60ZW-P
ASR-SQF480D60ZW-P
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SQF480D60ZW-P
HK JDW NO:
49-ASR-SQF480D60ZW-P
Description:
THREE PHASE PANEL MOUNTED SSR DC
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SQF480D60ZW-P
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Series
    SQF
  • Circuit
    3PST-NO (3 Form A)
  • Voltage - Input
    4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 530 V
  • Load Current
    60 A