  • ASR-SN480D80ZW-L
ASR-SN480D80ZW-L
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SN480D80ZW-L
HK JDW NO:
49-ASR-SN480D80ZW-L
Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SN480D80ZW-L
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Series
    SN
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    3 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 530 V
  • Load Current
    80 A