  • ASR-SN240D100ZW-LU
ASR-SN240D100ZW-LU
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SN240D100ZW-LU
Manufacturer:
Altran Magnetics, LLC
HK JDW NO:
49-ASR-SN240D100ZW-LU
Package:
Module
Datasheet:
Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SN240D100ZW-LU
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Module
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Altran Magnetics, LLC
  • Series
    SN
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Output Type
    AC, Zero Cross
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    3 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 280 V
  • Load Current
    100 A