  • ASR-SIM240D10ZW-LQ
ASR-SIM240D10ZW-LQ
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SIM240D10ZW-LQ
HK JDW NO:
49-ASR-SIM240D10ZW-LQ
Description:
MINI TYPE SINGLE POLE PANEL MOUN
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SIM240D10ZW-LQ
  • Series
    SIM
  • Termination Style
    Quick Connect, Disconnect
  • Output Type
    AC, Zero Cross
  • Voltage - Input
    4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 280 V
  • Load Current
    10 A