  • ASR-SID480D25ZL-C
ASR-SID480D25ZL-C
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SID480D25ZL-C
HK JDW NO:
49-ASR-SID480D25ZL-C
Package:
Module
Datasheet:
Description:
DUAL POLE PANEL MOUNTED DC TO AC
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SID480D25ZL-C
  • Package / Case
    Module
  • Series
    SID
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A) x 2
  • Voltage - Input
    4 ~ 15VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 530 V
  • Load Current
    25 A