  • ASR-SI480D60RW-L
ASR-SI480D60RW-L
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SI480D60RW-L
HK JDW NO:
49-ASR-SI480D60RW-L
Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SI480D60RW-L
  • Output Type
    AC
  • Voltage - Input
    4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    48 V ~ 530 V
  • Load Current
    60 A