  • ASR-SI480A80ZY-HP
ASR-SI480A80ZY-HP
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SI480A80ZY-HP
HK JDW NO:
49-ASR-SI480A80ZY-HP
Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SI480A80ZY-HP
  • Output Type
    AC, Zero Cross
  • Voltage - Input
    90 ~ 280VAC
  • Voltage - Load
    48 V ~ 530 V
  • Load Current
    80 A