  • ASR-SI480A10ZY-LV
ASR-SI480A10ZY-LV
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SI480A10ZY-LV
HK JDW NO:
49-ASR-SI480A10ZY-LV
Package:
Hockey Puck
Datasheet:
Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SI480A10ZY-LV
  • Package / Case
    Hockey Puck
  • Series
    SI
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    90 ~ 280VAC
  • Voltage - Load
    48 V ~ 530 V
  • Load Current
    10 A