  • ASR-SH240D25RW
ASR-SH240D25RW
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SH240D25RW
Manufacturer:
Altran Magnetics, LLC
HK JDW NO:
49-ASR-SH240D25RW
Package:
4-SIP
Datasheet:
Description:
PCB MOUNTED HEATSINK INTEGRATED
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SH240D25RW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    4-SIP
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Altran Magnetics, LLC
  • Series
    SH
  • Termination Style
    PC Pin
  • Output Type
    AC
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 280 V
  • Load Current
    25 A