  • ASPI-2515-3R3M-T2
ASPI-2515-3R3M-T2
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-2515-3R3M-T2
HK JDW NO:
5-ASPI-2515-3R3M-T2
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-2515-3R3M-T2
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.3A 138 MOHM
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-2515-3R3M-T2
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-2515
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    120°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Current Rating (Amps)
    1.3A
  • Current Rating
    1.3A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    138mOhm
  • Max DC Current
    1A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.35A
  • Height
    1.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2mm