  • ASPI-0320S-220M-T3
ASPI-0320S-220M-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0320S-220M-T3
HK JDW NO:
5-ASPI-0320S-220M-T3
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 19218
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0320S-220M-T3
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Series
    ASPI-0320S
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    570mA
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    570mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    495mOhm Max
  • Max DC Current
    1A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    480mA
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    3.2004mm