  • ASGTX-P-622.080MHZ-2-T
ASGTX-P-622.080MHZ-2-T
advertisement
Manufacturer No:
ASGTX-P-622.080MHZ-2-T
HK JDW NO:
5-ASGTX-P-622.080MHZ-2-T
Step5Bar-code shipping tag
ASGTX-P-622.080MHZ-2-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.354Lx0.276W 9.00mmx7.00mm
    VCTCXO
  • Additional Feature
    COMPLEMENTARY OUTPUT; TR, 13 INCH
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    622.08MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Output
    LVPECL
  • Physical Dimension
    9.0mm x 7.0mm x 2.24mm
  • Operating Frequency
    622.08MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    60mA
  • Frequency Tolerance
    0.00015%
  • Max Duty Cycle
    55 %
  • Height
    2.2352mm
  • Height Seated (Max)
    0.088 2.24mm