  • ASFLMX-25.000MHZ-5ABA
ASFLMX-25.000MHZ-5ABA
advertisement
Manufacturer No:
ASFLMX-25.000MHZ-5ABA
HK JDW NO:
5-ASFLMX-25.000MHZ-5ABA
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
ASFLMX-25.000MHZ-5ABA
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ASFLMX
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    120mA
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm