  • ASEMPC-48.000MHZ-T3
ASEMPC-48.000MHZ-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASEMPC-48.000MHZ-T3
HK JDW NO:
5-ASEMPC-48.000MHZ-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASEMPC-48.000MHZ-T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Operating Frequency
    48MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.6V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    26mA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm