  • AS-14.7456-18-EXT-SMD-TR
AS-14.7456-18-EXT-SMD-TR
advertisement
Manufacturer No:
AS-14.7456-18-EXT-SMD-TR
Manufacturer:
Raltron Electronics
HK JDW NO:
653-AS-14.7456-18-EXT-SMD-TR
Package:
HC-49/US
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 5821
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AS-14.7456-18-EXT-SMD-TR
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AS-SMD
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.189W 12.00mmx4.80mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    12mm X 4.8mm X 4mm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    500 µW
  • Height Seated (Max)
    0.181 4.60mm