  • AOCJY4A-26.000MHZ-E-SW
AOCJY4A-26.000MHZ-E-SW
advertisement
Manufacturer No:
AOCJY4A-26.000MHZ-E-SW
HK JDW NO:
5-AOCJY4A-26.000MHZ-E-SW
Package:
6-DIP (0.701, 17.80mm), 5 Leads
Step5Bar-code shipping tag
AOCJY4A-26.000MHZ-E-SW
  • Package / Case
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    AOCJY4
  • Size / Dimension
    1.421Lx1.071W 36.10mmx27.20mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Height
    13.0048mm
  • Height Seated (Max)
    0.512 13.00mm