  • ANT-868-MHW-SMA-S
ANT-868-MHW-SMA-S
advertisement
Manufacturer No:
ANT-868-MHW-SMA-S
HK JDW NO:
473-ANT-868-MHW-SMA-S
Package:
Datasheet:
ANT-868-MHW-SMA-S
Step5Bar-code shipping tag
ANT-868-MHW-SMA-S
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mounting Type
    Adhesive
  • Series
    MHW
  • Feature
    Cable - 2m
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    LoRa, LPWAN, Sigfox
  • Gain
    4dBi
  • Frequency Range
    862MHz~876MHz
  • RF Family/Standard
  • Antenna Type
    Helical
  • VSWR
    1.3
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz
  • Height (Max)
    5.433 138.00mm