  • AMPMGGD-64.0000
AMPMGGD-64.0000
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGGD-64.0000
HK JDW NO:
5-AMPMGGD-64.0000
Datasheet:
AMPMGGD-64.0000
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGGD-64.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm