  • AMPMGFB-2.4576
AMPMGFB-2.4576
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGFB-2.4576
HK JDW NO:
5-AMPMGFB-2.4576
Datasheet:
AMPMGFB-2.4576
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGFB-2.4576
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    2.4576MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm