  • AMPMGFA-12.0000T3
AMPMGFA-12.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGFA-12.0000T3
HK JDW NO:
5-AMPMGFA-12.0000T3
Datasheet:
AMPMGFA-12.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGFA-12.0000T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm