  • AMPMGEA-35.0000T3
AMPMGEA-35.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGEA-35.0000T3
HK JDW NO:
5-AMPMGEA-35.0000T3
Datasheet:
AMPMGEA-35.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGEA-35.0000T3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    35MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm