  • AMPMGDC-6.16791
AMPMGDC-6.16791
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGDC-6.16791
HK JDW NO:
5-AMPMGDC-6.16791
Datasheet:
AMPMGDC-6.16791
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGDC-6.16791
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    6.1679MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm