  • AMPMGDA-33.3330T3
AMPMGDA-33.3330T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGDA-33.3330T3
HK JDW NO:
5-AMPMGDA-33.3330T3
Datasheet:
AMPMGDA-33.3330T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGDA-33.3330T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    33.333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm