  • AMPMEGB-74.2500T
AMPMEGB-74.2500T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEGB-74.2500T
HK JDW NO:
5-AMPMEGB-74.2500T
Datasheet:
AMPMEGB-74.2500T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEGB-74.2500T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    74.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    160μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm