  • AMPMEGB-6.1400T3
AMPMEGB-6.1400T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEGB-6.1400T3
HK JDW NO:
5-AMPMEGB-6.1400T3
Datasheet:
AMPMEGB-6.1400T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEGB-6.1400T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    6.14MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm