  • AMPMEFC-64.0000T3
AMPMEFC-64.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEFC-64.0000T3
HK JDW NO:
5-AMPMEFC-64.0000T3
Datasheet:
AMPMEFC-64.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEFC-64.0000T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm