  • AMPMEFC-4.9152
AMPMEFC-4.9152
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEFC-4.9152
HK JDW NO:
5-AMPMEFC-4.9152
Datasheet:
AMPMEFC-4.9152
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEFC-4.9152
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    4.9152MHz