  • AMPMEFB-16.3840
AMPMEFB-16.3840
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEFB-16.3840
HK JDW NO:
5-AMPMEFB-16.3840
Datasheet:
AMPMEFB-16.3840
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEFB-16.3840
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    16.384MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm